Sideboard

403511

SIDEBOARD, massiv valnöt, troligen Kina, 1900-tal, höjd ca 70, 40x40 cm

Bruksslitage

Rum 20

Sideboard

Budhistorik (5 bud)
2721879
500
2721567
450
2720902
2718369
2709293

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.