Spelbord sengustavianskt

403493

SPELBORD, mahogny, 1800-tal, sengustavianskt, dekor av pärlstav, höjd ca 79, 93x46, 91x93 cm, nyckel finns

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 11

Spelbord sengustavianskt

Budhistorik (20 bud)
2726973
3 800
2727038
3 600
2726973
3 200
2727035
2726973
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.