Timo Solin skulptur

403491

TIMO SOLIN (född 1947): Sittande kvinna, signerad och numrerad 2/8, patinerad och polerad brons, höjd 33, längd ca 44 cm

Konst, Skulpturer

Timo Solin skulptur

Budhistorik (29 bud)
2719851
29 000
2727102
28 000
2719851
26 000
2727099
25 000
2719851
23 000

Slutpris SEK:
29 000
2 920 EUR, 3 318 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.