Karin Westman och Håkan Blomqvist glasskulptur

403485

KARIN WESTMAN & HÅKAN BLOMQVIST, ansikte, skulptur i glas, signerad och daterad 2004, på stativ, total höjd 158 cm

Glas, Konstglas

Rum 20

Budhistorik (11 bud)
2710831
1 700
2709184
1 600
2709117
2709116
1 400
2708888
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.