Spelbord Engelsk stil

403484

SPELBORD, engelsk stil, 1900-tal, mahognyfanér, intarsia, låda i sargen, mässingsbeslag, kopplade ben, med hylla, på hjultrissor, höjd ca 75, utfällt 109x109 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Spelbord Engelsk stil

Budhistorik (1 bud)

2709493
2016-08-30 17:53:17

2016-09-06 kl 21:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.