Bengt Hedberg oljemålning

403483

BENGT HEDBERG (1868-1953): Landsväg med grind, signerad och daterad B. Hedberg 95, olja på duk, ca 40x60 cm

Kraftigare ojämn duk, mindre dukhål

Konst, Äldre måleri

Bengt Hedberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
2726166
1 400
2724296
1 300
2717859
2724293
2717859
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.