Ljuskrona

403474

LJUSKRONA, 1900-tal, 5 ljusarmar, stomme i mässing, prismor, elektrifierad, höjd ca 90, diameter ca 47 cm

En prisma lös, ena ljusarmen lös, skruv saknas, slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (17 bud)
2727032
1 300
2727024
2727022
2727015
2727019

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.