Ardy Strüver

403465

ARDY STRÜVER (född 1939):"Flowering passion an icon'', signerad och daterad 2014, blandteknik, ca 36x44 cm

Rum 22

Ardy Strüver

Budhistorik (12 bud)
2726172
2718421
3 600
2714962
2709523
2709522
650

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.