Mats Pehrson blandteknik

403453

MATS PEHRSON (född 1958): Motiv från Södermalm, monogramsignerad och daterad ā tergo 2005, blandteknik på duk, ca 37x27 cm

Fack 38

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (2 bud)

2725649
2711094

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.