Camilla Åkrans fotografi

403440

CAMILLA ÅKRANS (född 1973): Hötorgsskraporna, signerad och daterad a tergo Camilla Åkrans 2009, 1/2 analogt fotografi, ca 56,5x44 cm

Råfilmsframkallning

Konst, Fotografi

Rum 20

Camilla Åkrans fotografi

Budhistorik (4 bud)

2711240
7 000
2711149
2709650
2709648

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.