Omega Seamaster Cosmic

403439

OMEGA, armbandsur, Seamaster Cosmic, stål, 1970-tal, automatiskt urverk, datum, dag, plexiglas, refnr: 166036, diameter 35 mm, armband i stål ej original

Bruksslitage

Klockor/Ur

Omega Seamaster Cosmic

Budhistorik (6 bud)
2743099
2 400
2740271
2737065
1 600
2732171
2731327

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.