Nolbym dockskåpsmöbler

403437

NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 11 dlr, 1900-talets första del, bestående av 2 soffor, 4+1 stolar, salongsskåp, månbord 2 delar, bord med låda, dessutom medföljer 6 gardin uppsättningar och 4 mattor

En soffa och en stol med skador

Diverse, Leksaker

Nolbym dockskåpsmöbler

Budhistorik (29 bud)
2731137
5 200
2731093
5 000
2731136
5 000
2731093
4 800
2730893
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.