Stig Claesson färglitografi

403436

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Stockholm, vy mot Stadshuset, signerad och daterad Stig Claesson -76, 75/150, färglitografi, ca 42x56 cm

Tavelvagn 16

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2725632
550
2721072
500
2721556
450
2721072
2712593

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.