Annika Svenbro brons

403434

ANNIKA SVENBRO (född 1946): Utan titel, monogramsignerad AS, brunpatinerad brons, ca 15x25 cm

Slitage; blankpolerad på flera ställen

Konst, Skulpturer

Monter 11

Annika Svenbro brons

Budhistorik (16 bud)
2726924
3 400
2726802
3 200
2726057
2726800
2726057
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.