Elliot oljemålning

403428

ELLIOT (1900-tal): Sandhamn, signerad och datarerad C Elliot 1979, olja på duk, ca 50x61

Hål i duk

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 32

Elliot oljemålning

Budhistorik (85 bud)
2726979
14 500
2726988
14 500
2726979
14 000
2726976
13 500
2726968
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.