Carl-Fredrik Reuterswärd oljemålning

403424

CARL-FREDRIK REUTERSWÄRD (1886-1971): "Biljardbollar", monogramsignerad, olja på pannå, ca 20x30 cm

Fack 37

Budhistorik (7 bud)
2726310
5 200
2725630
5 000
2724212
4 600
2721462
4 200
2716835
2 800

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.