Medaljer

403421

MEDALJER, MINNESMYNT, 10+1 st., silver samt förgyllt silver, emalj, 1900-talets mitt, bland annat vasaordern och finska vinterkriget, höjd ca 2-5 cm

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Medaljer
Budhistorik (24 bud)
2726854
1 800
2726846
1 700
2726807
1 600
2726604
2726590
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.