Stolar

403419

STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, fothylsor i mässing, klädda i kretong, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

Rum 6

Stolar

Budhistorik (19 bud)
2726852
2726851
2725387
2726849
2725387
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.