Spegel i senempire

403418

SPEGEL, senempire, delvis förgylld, dekor i pastellage, svärtde detaljer, ca 143x83 cm

Slitage, färgsprickor

Speglar

Rum 5

Spegel i senempire

Budhistorik (14 bud)
2726842
850
2726750
2726841
2726750
750
2726840
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.