Spegel i nyrokoko

403416

GÖTEBORGSSPEGEL, 1800-talets mitt, nyrokoko, två ljusarmar, pastellagedekor av rocailler, ca 73x67 cm

Slitage

Speglar

Rum 20

Spegel i nyrokoko

Budhistorik (30 bud)
2726827
2726825
2 800
2726821
2 600
2726818
2 400
2726819

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.