Stolar rokoko

403410

STOLAR, 1 par, provinsarbete i rokoko, 1700-tal, furu, sitthöjd ca 50 cm

Lagningar, förstärkningar

Rum 6

Stolar rokoko

Budhistorik (5 bud)
2726816
1 900
2714580
1 800
2714580
2714579
950
2714577
650

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.