Golvlampa 1930/40-tal

403403

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, mässing och trä med textilklädd skärm, höj- och sänkbar, maxhöjd ca 165 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa 1930/40-tal

Budhistorik (10 bud)
2726772
650
2726779
650
2726772
600
2726776
550
2726772
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.