Chesterfieldsoffa och fåtöljer

403393

SOFFA, FÅTÖLJER 1 par, Chesterfield-modell, 1900-talets slut, djuphäftad skinnklädsel, sitthöjd 46, rygghöjd 77, soffans längd 224 cm

Bruksslitage

Rum 3

Budhistorik (30 bud)
2726423
17 000
2726356
16 500
2726421
16 000
2726356
13 500
2726412
13 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.