Vas oxblodsglasyr

403392

VAS, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, höjd ca 33 cm

Fotringen med tillverkningsnagg

Orientaliskt, Porslin

Vas oxblodsglasyr

Budhistorik (5 bud)
2726723
2726716
550
2711229
450
2710888
2709777

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.