Lockurnor

403391

LOCKURNOR, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen med Lange Lijse i emaljfärger, kalligrafi, höjd ca 32 cm

Dekoren med smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Lockurnor

Budhistorik (3 bud)

2715108
2711219
2708490

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.