Mor och barn oljemålning

403390

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mor och barn, signerad och daterad A Kjellström 1877, olja på duk, ca 42x53 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Mor och barn oljemålning

Budhistorik (10 bud)
2718422
700
2724606
700
2718422
650
2724604
600
2718422
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.