Maybritt Wallin kallemalj

403389

MAYBRITT WALLIN (född 1940): "Brand i rågax", signerad och daterad Wallina 1973, kallemalj på aluminium, ca 50x75 cm

Fack 34

Maybritt Wallin kallemalj

Budhistorik (1 bud)

2725620
2016-09-06 14:18:08

2016-09-06 kl 19:58
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.