Takarmatur Foscarini

403360

VICENTE GARCIA JIMENEZ, takarmatur, Foscarini, Italien, höjd ca 45, diameter 60 cm

Slitage, lagning i hänganordning invändigt

Belysning, Taklampor, Design

Rum 20

Takarmatur Foscarini

Budhistorik (3 bud)

2726301
1 600
2713456
500
2709494

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.