Kaffe- och tetermos

403354

KAFFE- OCH TETERMOS, 1940-tal, porslin, vitmetall, fötter och knoppar i bakelit, ytterhöljerna märkt med WMF, innekannorna märkta Bavaria, höjd ca 17 resp 24 cm

Brukslitage

Diverse

Kaffe- och tetermos

Budhistorik (5 bud)
2726614
950
2726515
650
2726284
450
2726271
2709199

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.