Matbord i teak

403348

MATBORD, fanerat i teak, ben i björk, 1900-talets mitt, två utdragsskivor, höjd ca 75, 120x80, utdragsskivorna 30 cm vardera

Ytslitage, fläckar

Rum 20

Matbord i teak

Budhistorik (28 bud)
2726679
2 400
2726694
2726679
2726678
1 900
2726661
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.