Artemide golvlampor

403346

H WETTSTEIN, "Spy", golvlampor, 1 par, Italien, Artemide, höjd ca 130 cm

Slitage, smärre repor och märken

Belysning, Golvlampor

Rum 20

Artemide golvlampor

Budhistorik (11 bud)
2723332
850
2726527
2723332
700
2723801
650
2723332
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.