Soffbord Bruno Mathsson & Piet Hein

403341

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, fanérat i björk, stämplad Piet Hein & Bruno Mathsson, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 53, 135x90 cm

Slitage, skiva med märken och repor

Rum 19

Budhistorik

2016-09-06 kl 19:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.