Sven Joann oljemålning

403340

SVEN JOANN (1908-1985): Segelbåtar på lagunen, signerad och daterad a tergo Sven Joann Chioggia 1952, olja på duk, ca 33x61 cm

Krackeleringar, missfärgning

Fack 19

Sven Joann oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2725897
2708736

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.