Sven Inge Demonér Höglund målning

403334

SVEN INGE DEMONÉR HÖGLUND (1935-2008): Kompostion, signerad och daterad -88, akryl på papper, ca 78x56 cm

Tavelvagn 16

Budhistorik (9 bud)
2726611
1 700
2725617
1 600
2725865
2725617
1 400
2725043
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.