Bojan Kina

403333

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av bergslandskap, höjd 22 cm

locket med smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Bojan Kina

Budhistorik (20 bud)
2724788
1 600
2711791
2723667
2711791
1 400
2723659
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.