Sven X:et Erixson färglitografi

403331

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970), färglitografier, 4 blad, signerad i blyerts, onumrerade, bland annat "Drafin" och "Fest i Tumba", bladstorlek ca 61x45 cm

Rum 9

Budhistorik (28 bud)
2728338
2 800
2728345
2 600
2728338
2 400
2728344
2728338
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.