bordslampa mässing

403326

BORDSLAMPA, mässing, 1900-tal, höjd 63 cm

slitage, ej funktionstestad

Belysning, Bordslampor

Rum 7

bordslampa mässing

Budhistorik (11 bud)
2721725
2726376
750
2721725
700
2723273
650
2721725
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.