Skåp

403320

SKÅP, 1900-tal, jugend, vitmålat, skuren dekor av blad, metallbeslag, invändigt med hyllplan, fem lådor, spegel, höjd 199, 101x47 cm

omarbetat, bruksslitage, medföljande nyckel

Rum 18

Skåp

Budhistorik (19 bud)
2741255
6 000
2742820
6 000
2741255
5 800
2741254
5 600
2741254
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.