Skrivbord vitmålat

403317

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, jugend, 5 lådor i sargen, vitmålat, draghandtag i mässing, höjd 76, 116x601 cm

omarbetat, bruksslitage, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 15

Skrivbord vitmålat

Budhistorik (17 bud)
2742071
3 400
2741916
3 200
2739538
2740749
2 800
2739538
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.