Gerhard Wihlborg oljemålning

403310

GERHARD WIHLBORG (1897-1982): "Fönstret", signerad Gerhard Wihlborg, olja på duk, ca 68,5x75 cm

Fack 42

Gerhard Wihlborg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2735147
2 400
2732370
2730735
2730276

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.