Greta Gerell oljemålning

403309

GRETA GERELL (1898-1982): Stilleben med nyckel, signerad och daterad Gerell -69, olja på kartong, ca 34x26 cm

Rum 6

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2732330
3 800
2743715
3 600
2732330
3 200
2743699
2732330
2 400

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.