Greta Gerell oljemålning

403308

GRETA GERELL (1898-1982): Interiör med spis, olja på duk, signerad Gerell, ca 65x54 cm

Greta Gerell oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2744098
1 700
2732025

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.