Gerhard Wihlborg oljemålning

403306

GERHARD WIHLBORG (1897-1982): "Ateljéfönstret", signerad Gerhard Wihlborg, olja på pannå, ca 60x70 cm

Rum 6

Gerhard Wihlborg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2737538
2 600
2737537
2 400
2737536
2737524
2730731

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.