Peter Hvidt & Orla Mölgaard soffa/dagbädd

403305

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, soffa/dagbädd, France & Daverkosen, Danmark 1960-tal, modell 451, teak och rotting, klädsel rutigt ylletyg, längd ca 200 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Rum 19

Budhistorik (10 bud)
2744359
7 200
2741992
7 000
2741991
6 800
2741989
6 600
2741988
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.