Göran Folcker

403291

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): "Handen", signerad FOLCKER 70, olja på duk, ca 104x116 cm

Göran Folcker

Budhistorik (21 bud)
2726483
3 400
2726477
3 200
2726466
2726475
2726466
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.