P Bentsen Pedersen skulptur

403288

P. BENTSEN. PEDERSEN (1900-tal): Sittande kvinna, lergods, signerad, höjd ca 37 cm

Konst, Skulpturer

P Bentsen Pedersen skulptur

Budhistorik (18 bud)
2726524
2726139
2726139
1 700
2726522
1 600
2726139
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.