Gästis stolar

403287

ÅKE AXELSSON, "Gästis", stolar, 8 st, Galleri Stolen, 1900-talets slut, rödbok, rödbetsade, sitsar i skinn, stämplade, sitthöjd 45 cm, stapelbara

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 5

Gästis stolar

Budhistorik (8 bud)
2726520
2725245
2724305
2724304
750
2720177
600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.