Fåtöljer teak 1960-tal

403272

FÅTÖLJER, teak, 1 par, 1960-tal, lösa textilklädda plymåer, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage

Rum 12

Fåtöljer teak 1960-tal

Budhistorik (8 bud)
2726493
2726490
2726487
2726484
850
2725276

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.