Birger Ljungqvist olja på pannå

403247

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965), naken kvinna på strand, olja på pannå, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1945, ca 79x65 cm

Fack 54

Budhistorik (8 bud)
2743080
2 800
2743067
2 600
2742161
2 400
2743065
2 400
2742161

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.