Fönster 2 st jugend

403244

FÖNSTER, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, jugend, blyinfattade med delvis färgat pressglas, fönsterbågar i trä, ca 114x53 cm (fönsterbågarnas yttermått)

Slitage

Diverse

Rum 10

Fönster 2 st jugend

Budhistorik (8 bud)
2742955
2 400
2742631
2742631
2742008
2739666
650

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.